Zákaznická podpora:info@tititi.cz

Přejezený

7 600 Kč
Skladem

Figurka je do konce srpna na výstavě MINI WONDERS v Bratislavě. Je možné si ji zakoupit, ale vyzvednout si ji můžete první týden v září. Děkujeme za pochopení.

Výška 28 cm, figurka z dubového dřeva má pohyblivou hlavičku. Poslední tvar z této série z roku 2020, která byla vystavena na Designbloku.

Bez krabičky, pouze Tititi taška.

Figurku lze vyzvednout v showroom Mánes po předchozí rezervaci na talichova@tititi.cz

Prosím pozor, figurka je momentálně na výstavě v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze, dostupná je až od 30. 2. 2023. Děkujeme za pochopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Figurky Tititi jsou zastoupeny ve sbírkách Umělecko-průmyslového muzea v Praze a v Moravské galerii v Brně.

Studio Tititi se soustředí na výrobu originálních dřevěných hraček, inspirovaných řemeslnou tradicí tvůrců jako Minka Podhajská, Václav Špála nebo Josef Čejka. Ruční výroba z českého dřeva povyšuje každý exemplář na svébytný unikát s nespornou uměleckou hodnotou. Zdánlivě dětská hračka se tak stává nadčasovým objektem, jehož estetická hodnota nevyprchá ani v dospělosti. Výrobky Tititi touží jitřit fantazii a současně uchovávat vzpomínky vložené mezi dřevěné letokruhy.

Tititi obdrželo cenu Designbloku Nejlepší bytové doplňky roku 2019 a stalo se finalistou kategorie Objev roku 2019 Czech Grand Design.