Zákaznická podpora:info@tititi.cz

Plakát Henry

2 100 Kč
Skladem

Rozměr: 30 x 42 cm. 

Každý poster je podepsaný, označený hlubotiskem a s certifikátem originality.

Autor plakátu: MgA Tereza Talichová

Vysoce kvalitní digitální tisk na saténovém přirozeně bílém barytovém papíře 290 g/m2

Materiál: Prémiový fotopapír, který poskytuje vynikající kontrast a sytost barev • příjemná přirozeně bílá barva • barytová vrstva pro ostřejší obraz • vysoká odolnost proti stárnutí: splňuje galerijní standardy na archivaci (certifikace podle ISO 9706 a FograCert 28801) • bez optických zjasňovačů a kyselých složek • země původu: Německo

Plakát je balen v tubuse a netkané textilii. Doprava v ceně nebo osobní vyzvednutí v showroom Mánes, Masarykovo nám. 250, Praha 1.

Rám není součástí produktu, toto je pouze ilustrační obrázek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Figurky Tititi jsou zastoupeny ve sbírkách Umělecko-průmyslového muzea v Praze a v Moravské galerii v Brně.

Studio Tititi se soustředí na výrobu originálních dřevěných hraček, inspirovaných řemeslnou tradicí tvůrců jako Minka Podhajská, Václav Špála nebo Josef Čejka. Ruční výroba z českého dřeva povyšuje každý exemplář na svébytný unikát s nespornou uměleckou hodnotou. Zdánlivě dětská hračka se tak stává nadčasovým objektem, jehož estetická hodnota nevyprchá ani v dospělosti. Výrobky Tititi touží jitřit fantazii a současně uchovávat vzpomínky vložené mezi dřevěné letokruhy.

Tititi obdrželo cenu Designbloku Nejlepší bytové doplňky roku 2019 a stalo se finalistou kategorie Objev roku 2019 Czech Grand Design.