Zákaznická podpora:info@tititi.cz

Omalovánky

490 Kč
Skladem

Neznám více opomíjenou formu knihy, než omalovánky pro děti. A omalovánky pro dospělé už neexistují v podstatě vůbec, je to škoda. Často se setkávám s dotazy: „Je možné si namalovat svoji figurku?“ Poskytnutí prostoru pro ostatní si některý tvar pomalovat mi vnuklo nápad na omalovánky. Najdete zde klasický princip omalovánek s linkou, ale možná daleko příjemnější bude pomalovat, místo obrysové linky figurky, reálnou fotku vysoustruženého dřeva.

Malujte, kreslete, vybarvujte, bavte se. Tereza Talichová

Velikost omalovánek je 21x 30 cm, obsahují přes dvacet obrázkových omalovánek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tititi se soustředí na výrobu originálních dřevěných hraček, inspirovaných řemeslnou tradicí tvůrců jako Minka Podhajská, Václav Špála nebo Ladislav Sutnar. Ruční výroba z českého dřeva povyšuje každý exemplář na svébytný unikát s nespornou uměleckou hodnotou, každý objekt je vyroben pouze v jednom kuse. Zdánlivě dětská hračka se tak stává nadčasovým objektem, jehož estetická hodnota nevyprchá ani v dospělosti.

Tititi bylo v roce 2019 oceněno v rámci Designbloku první cenou v kategorii Nejlepší bytové doplňky a následně se dostalo mezi finalisty Czech Grand Design v Objevu roku.

Umělecko-průmyslové museum v Praze zakoupilo šest objektů Tititi do své stálé sbírky hraček. 

Moravská galerie v Brně zakoupila v rámci akvizice poslední sérii Tititi Bazén s plavci do své stálé sbírky designu.