Pan Zlatoušek

Neohodnoceno

1. série, pouze jeden originál

 

Oceněno na Designbloku: 

“Nejlepší kolekce bytových

doplňků 2019”.

 

Dřevo lípa, výška 24 cm.

Vlastní krabička, doprava v ceně.

 

3 900 Kč
Skladem

"Naším favoritom a malým klenotom objaveným na festivale Designblok sa stala kolekcia drevených figúrok TITITI. Umelecká dielňa, za ktorou stojí dizajnérka Tereza Talichová, vytvára výtvarne pôsobivé drevené hračky v duchu dlhoročnej remeselnej tradície, ale vnáša do ich vizuálneho jazyka moderné prvky. Každý kúsok je autorský originál sústružený z masívneho dreva a maľovaný ručne."

Michal Lalinský, Atrium 6/2019, atriummagazin.sk

 

Umělecká dílna Tititi se soustředí na výrobu originálních dřevěných hraček, inspirovaných řemeslnou tradicí tvůrců jako Minka Podhajská, Václav Špála nebo Josef Čejka. Ruční výroba z českého dřeva povyšuje každý exemplář na svébytný unikát s nespornou uměleckou hodnotou. Zdánlivě dětská hračka se tak stává nadčasovým objektem, jehož estetická hodnota nevyprchá ani v dospělosti. Výrobky Tititi touží jitřit fantazii a současně uchovávat vzpomínky vložené mezi dřevěné letokruhy.

Kategorie: Nákup

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení