Omalovánky

Neohodnoceno

Omalovánky. Neznám více opomíjenou formu knihy, než omalovánky pro děti. A omalovánky pro dospělé už neexistují v podstatě vůbec, je to škoda. Často se setkávám s dotazy: „Kde je možné si namalovat svoji figurku?“ Poskytnutí prostoru pro ostatní si některý tvar pomalovat mi vnuklo nápad na omalovánky jako první publikaci ve studiu Tititi. Najdete zde klasický princip omalovánek s linkou, ale možná daleko příjemnější bude pomalovat, místo obrysové linky figurky, reálnou fotku vysoustruženého dřeva.

Formát A4 (21 x 30 cm), 22 omalovánek figurek.

390 Kč
Skladem

Figurky Tititi jsou zastoupeny ve sbírkách Umělecko-průmyslového muzea v Praze a v Moravské galerii v Brně.

Umělecká dílna Tititi se soustředí na výrobu originálních dřevěných hraček, inspirovaných řemeslnou tradicí tvůrců jako Minka Podhajská, Václav Špála nebo Josef Čejka. Ruční výroba a malba povyšuje každý exemplář na svébytný unikát s nespornou uměleckou hodnotou. Zdánlivě dětská hračka se tak stává nadčasovým objektem, jehož estetická hodnota nevyprchá ani v dospělosti. Výrobky Tititi touží jitřit fantazii a současně uchovávat vzpomínky vložené mezi dřevěné letokruhy.

Kategorie: Nákup

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení